Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
cheiva
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:06 am

Обърнах посоката и бързо се отдалечих, прибирайки се в стаята.
"Видях най-великия пич на света!" извиках тръшвайки се на леглото
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:07 am

събудих се след дългата дрямка някъде към следобяд понеже беше началото на зимата, но още нямаше сняг и приличаше повече на лято, навън беше смрачаване....
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:09 am

...Нами се появи в стаята и каза нещо ентусиазирано...аз сподавих една прозявка и започнах да си мрънкам под носа нещо неразбираемо и за самата себе си...
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:09 am

"Ши-чан, мн съм зле!!! Беше идеален!!!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:10 am

"....и ти запелтечи..." отсякох аз сигурно
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:13 am

"Първоначално да" казах с клюмнала глава, но секунда след това се изправих гордо изпъчих гърди и казах гордо "Но после се оправих!" след секунда пак бях като увяхнало цвете "Ама той май реши че му се отяждам понеже му казах че аз не мога да се изгубя"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:15 am

"хихи от къде ли ми е познато..." казах го повече на себе си "и аз съм имала същите истории..." казах на Нами за кураж
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:17 am

"Мда, и на мен не ми е за първи път." кимнах в съгласие гледайки в тавана "Попринцип нямам проблеми никакви с момчетата ама ако са супер готини като този и ставам мн зле"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:20 am

"аз обикновенно съм твърде враждебна когато се запозная с някое момче, ако успее да ме изтърпи междувременно или аз не започна да пелтеча в последствие и да го изгоня окончателно...тогава последствията са приятни...обаче не става така" казах и вдигнах раменете си "просто е неизбежно"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:22 am

"И ти като мен" засмях се "Ако продължавам така никога няма да си намеря гадже"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:26 am

"аз специално вече се примирих" направих тъжна усмивка взех си кърпата "а сега мисля да отида да поплувам изглежда ще имам безсънна нощ защото наобяд спах"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:28 am

"Чакай, идвам и аз!" викнах и скочих от леглото. Грабнах набързо една хавлия и банския си и застанах пред ши-чан гордо изправена и ухилена до уши "Може да има готини момчета, никой не знае!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:33 am

"Да, бе" казах невярващо завъртях очи и и дадо най-ослепителната усмивка на която бях способна отворих вратата и я подканих "Ще тръгваме ли?а и не се надявай не вярвам да има някой по това време при басейна"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:35 am

"Ей, не губи надежда!" уилих се излизайки в коридора " Нали знаеш че надеждата умира последна! А и басейна е долу"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:39 am

"моята надежда се скита някъде и не е вкъщи, та колкото и да и оставям съобщения на телефонния секретар тя не отговаря" усмихнах се аз "да и знам че басейна е долу до кафенето има топла свръзка звързваша 6 етаж със басеина, чиято сграда е очудващо висока за хора"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:42 am

"Представям си какъв басейн имат тук!" викнах асансьора "Представяш ли си да имаше пързалка от тук до басейна и направо да се цопваш в него! Щеше да е велико!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:44 am

"е ти пък не трябва да ни разглезват нали трябва и да учиме" влезнахме в асансиора и натиснах 6-ят етаж
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:45 am

"Учене ли? Аз не знам как се прави т`ва!" изсмях се
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:47 am

когато стигнахме горе се озовахме пред една стъклена врата отворих вратата и пред очите ни с Нами се разкри такава гледка невиждана до сега "Боже колко е високо" възкликнах. Екак да не е високо голям съъм идиотвсе пак е 6 етаж. цялата колонада беше стъклена даже и пода само на места имаше железни квадрати поддържаши стъклената структура. "Нами..."
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:49 am

Цялата треперех.... Високо... много високо....
"Ши-ччан, ... страх ме е.... в-високо е...."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:50 am

"спокойно и аз имам страх но това чудо е здраво" казах аз хванах я за ръката и я поведох бързо за да не се откаже
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:53 am

Сграбчих ръката на приятелката си като удавник за сламка. "Гледката е величествена, но моят страх от високото е по-голям!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:54 am

"спокоино в тази академия ще преодолееш всичките си страхове" казах аз и тръгнах с малко по бърза крачка
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:58 am

Дръпнах ръката си "Да но това ще е по-нататък! За момента не искам да стоя на толкова високо място!" отдалечих се в посока към асансьора "Аз ще сляза долу в стаята ни, така и така не съм си разопаковала багажа!" казах набързо това и изтичах към стаята ни, затвъшвайки вратата. "Повече не се качвам там!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 12:03 pm

"Хъх"направих голяма въздишка "Какво и става?" вдигнах рамене в незнание "Е явно ще съм сама в басейна :) супер ще мога да плувам свободно и навсякъде Иееиии..." и тръгнах по прозрачната постройка като се възхичавах на залеза който в момента оцветяваше във всякакви раЗноцветни цветове стъклото а то твръщаше сякаш с лека милувка. Усмихвах се...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 4 от 40Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: