Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
cheiva
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АвторСъобщение
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:19 am

"Чудно как не улучихте моето" казах развеселено като посочих леглото в най далечния ъгъл възможно най-далече от прозорците.
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:21 am

погледнах леглото на Маи "хм далеч от прозорците на тъмно..... любителка на съня?" изкоментирах
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:22 am

"Излъчва странна енергия" ухилих се аз и почнах да размахвам ръце като гадателка "Чувствам я Чууууууувствам яяя!!!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:23 am

"Шарлатанка шарлатанкаааааааа" размахах ръце около Нами като говорих с призрачен глас
Върнете се в началото Go down
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:24 am

"И още как, брат ми намалко да влезе в болница като ме сабуди по-рано от необходимото" казах леко ядосано на последната част
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:26 am

"мда ти обичаш да спиш, аз ритам и удрям по време на съм, сомнамбул съм, а пък на сутринта не можеш да ме събудиш 2 часа" захилих се аз
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:27 am

"Това трябва да си го запиша някъде...." хванах любимата си тетрадка и записах с голями букви НЕ БУДИ МЕЙ РАНО СУТРИН.... МОЖЕ ДА СЕ ПРАВЯТ САМОУБИЙСТВЕНИ ИЗКЛЮЧЕНИЯ
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:28 am

"Поне ще знам каде да лягам ако ходим на палатки" усмихнах се "НАМИ ЩЕ Е В СРЕДАТА" изхилих се и сас засилка се метнах в леглото си прегрчщайки огромната плюшка на прилепче


Последната промяна е направена от cheiva на Пет Фев 13, 2009 10:29 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:29 am

"хах аз бих го запомнила веднага след като има опасност за убииства :)"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:30 am

"ДА БЕ АЗ ДА НЕ СЪМ САМОУБИЕЦ!!!!? НА ТАКАВА ЛИ ВИ ПРИЛИЧАМ!!!?" изкрещях използвайки тетрадката си с твърда корица за щит "И защо съм само аз тая дет няма проблеми с буденето въпреки че не го обичам?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:36 am

"Така изглежда" осмихнах се дяволито а около мен започна да се появява странна аура "а сега кои е смен на проучване из замака"
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:37 am

"хах е не мисля че си самоубиец, ама ние ще те направиме такъв " казах като гледах невинно в стил не съм аз и се подсмихнах, взех си куфара и го трупнах до шкафа ми
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:39 am

подминах кочментара на Широтсуки и възкликнах "ООООООооооооо ще се губимеееееееее!!! Идвааам!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:39 am

"мне мисля да си разопаковам багажа че ако не го направя сега няма да успея никога и стаята ще стане пълна бъркотия" казах със предупредителен тон
Върнете се в началото Go down
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:40 am

"КЪМ ТЪМНИЦИТЕ" извиках тичайки към вратата
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:42 am

"КЪМ ВЪРХОВЕТЕ НА КУЛИТЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!" извиках в отговор "Ши-чан ако се загубиме ти си виновна!" засмях се и затворих вратата след себе си тичайки към асансьора
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:45 am

видях ги как излизат с крясъци а след това започнах да си "подреждам" багажа. започнах да си тананикам лубимите си песни. когато стигнах до дъното на куфара последни извадих банския си костюм и голямата си хавлия с китайски мотиви
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:47 am

"Мей къде ше ходиме? До Академията е половин час път а вече почва да се сдрачава. Исдкаш ли да огледаме парка набързо?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:48 am

"разбира се" отвърнах бързо "Я огънче" изкрещях непчаквано след това стряскаики няколко ученика близо до нас. "МОЕЕЕЕЕЕ" и се затичах навън към голямия двор
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:52 am

Загледах се след Мей изумено. Учениците ме зяпаха "Не я познавам" казах им аз и тръгнах към асансьора мислейки си `Добре сме. Всички сме много добре....`. Направо бъках от ирония....
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:58 am

гледах пламъка в малкият фонтан с удивление, знаех че Нами не ме е последвала затова и не тръгвах по пътеките имах добро чувсво за ориентация .... като изкиу4им метрото .... мразя метрото.... таа причината че вече час седя тук няма нищо общо с факта, че мойе да се загубя ... не нищо общо ....
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 11:04 am

"Мей!! Къде си Мей!!!?" викнах аз след нея понеже я изгубих от поглед "Къде се изгуби тази тадинка?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 11:05 am

сложих кърпата и червения ми бянски на края на хамака и се изтегнах "Само малко ще полежа и ще отида да по плувам." да да знам си се аз, само като подуших високата мека възглавница и се онесох. Абе ако питате мене направо си откъртих, май няма да ходя да плувам :)
Върнете се в началото Go down
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 11:09 am

"маи ще е по-добре да се прибирам" станах от каммения фонтан и се запътих към замъка "в колко ли часът е обядът"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 12:09 pm

Природата на парка беше невероятна. Отдавна се бях отказала да издирвам Мей и сега се лутах безцелно из парка изгубена в мислите си.
Макар и мястото да се водеше за парк то повече изглеждаше на малка горичка, но все пак доста добре поддържана горичка. Птичките пееха красивите си и успокоителни песни, случваше се от време на време да забележа и по някое зайче или дори лисица....
"Тук явно са фенове на дивата природа" казах си аз издавайки на глас мислите си
"Да, опитват се да поддържат етествената природа"
В момента в който чух чуждия глас моментано се завъртях и попаднах лице в лице с най-голямият сладур на света! Беше по-висок от мен, със зелени очи и катранено черна коса.
"Извинявай че ти се натрапих така" усмихна ми се той "Аз съм Дийн. Приятно ми е"
"Н-нами" казах със заекване. Боже колко съм зле!!! Мразя се в моменти като този...
Отново получих шанса да видя чаровната му усмивка "Ти май си от новите, нали?"
"Да" добре, този път не пелтечех "Пристигнах тази сутрен"
"Аз съм от второкурсниците. Не мислиш ли че си се отдалечила достатъчно от поделенията?" попита ме той подпирайки се на близкото дърво като първият пич. Не че не беше пич.... с това черно дънково яде и панталони и тениска в същия цвят с надпис `Усмихни са`.... беше готин... определено беше готин....
"Не съм се загубила" вирнах глава аз "Ориентацията ми е много добра"
"Щом казваш" усмихна ми се той и си тръгнва оставяйки ме сама. Браво на мен, пак съумях да намеря начин да се проваля.


Последната промяна е направена от Angel_dice на Вто Мар 24, 2009 4:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 3 от 40Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: