Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
cheiva
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 1:07 pm

"Право по коридора и после в дясно. Преди малко имах час там ама се опасявам че ще закъснея за час ако те заведа. Ши-чан може ли да му покажеш къде е? Нали знаеш?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tank4o

tank4o


Брой мнения : 7
Join date : 09.04.2009

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 1:12 pm

мерси много...ааа Нами... sweetdrop приятен час...
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 1:16 pm

"Извинявай много че не мога да помогна, но имам физическо а то е на другия край на замъка" извиних се и скочих на гърбът на Сора "Ще се видиме по-късно! grin " махнах за чао и Сора препусна, ако можем така да се изразим, по коридорите към физкултурният салон
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 1:22 pm

"Да няма проблеми ще го заведа после ще отида да поплувам малко..." усмихнах се и махнах на Нами за чао "Приятен час! Е хайде да не закъснееш за час!" казах аз и поведох новото момче към кабинета по история
Върнете се в началото Go down
tank4o

tank4o


Брой мнения : 7
Join date : 09.04.2009

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 1:27 pm

тръгнах след Ши... но на 1-2 крачки настрана ...(срамувах се от такова хубаво момиче) Срамежлив

... и попитах далеч ли е....
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 1:31 pm

Г-на по Физическо ни е луд.... луд е заклевам се!!! Иска да ни умори!! ДА НИ УБИЕ!!!!
Сигурно ще имам ужасна мускулна...
300 метра + 100 коремни + 50 коремни + 30 клякания....
Тоя човечец не си е в ред.....
едвам оцелях след всичко това а трябваше да се замъкна и на немски.... Боже не си завиждам.... немски.... тоя език не ми е от най-любимите....
Чудя се защо ли изобщо го записах...
Както и да е и той мина. Това беше хубаво.
Мислях след като ми свършат часовете да отида до библиотеката, но след т`ва терорене по физическо не мисля че съмспособна да помръдна изобщо. Прибрахме се със Сора, глътнах 2 аспирина и направо се размазах на леглото. Трябваха ми точно 2 секунди за да заспя....
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 2:09 pm

"Ами не е много далеч зависи за колко широко приемаш понятието далеч в тоя замък " и аз се опитах с един жест на ръцете си да обходя коридора. Когато почти стигнахме до кабинета казах "Е аз ще сляза от тук по стълбите а ти като минеш завоя първата врата в коридора е кабинетът по история" усмихнах се "Наистина ми беше приятно да се запознаем надявам се пак да се видим..." махнах с ръка и се запътих с умерена крачка към стълбището
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 7:18 am

(( ще пиша доколкото мога ама нещо нета ми мн яко забива.... Are you real ))

Събудих се от досадното звънене на аларматами... треснах й един и тя бързо млъкна. Оправих се набързо и със Сора се изнизахме навън. Днес чаковете ми бяха малко по-късно така че отидох в Закусвалнята за да хапна на спокойствие а не тичешком както вчера.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 7:24 am

Вчерашния ден беше много забавен. Всички както обикновенно само ни бъркаха.... вече сме свикнали... даже ни е забавно.
Тази сутрин с Мики слязохме на закуска и забелязахме Нами и Сора при една от пейките.
"Хей, Нами!!!" викнах й аз и махнах като се приближихме със сестра ми
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 7:26 am

Видях две близначки да ме викат и да приближават насам. Първоначално не се сетих кои са, но после ми просветна, че това са Алекс и Мики от отбора ми по футбол
"Здравейте момичета!" поздравих ги з и им кимнах да седнат "Как сте? Щи изиграеме ли още някой мач скоро време?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 7:29 am

"Само казваш кога и веднага идваме" засмя се Мики
"как мина денят ти вчера?" попитах и седнах на масата а Мики отиде да ни вземе нещо за хапване."
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 7:34 am

"Беше супер като изключим че тоя по физическо се опита да ме убие" deprest казах и захапах сандвича ми
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 7:42 am

" XD Май не си му фенка" засмях се и поех подноса на Мики "Супер - сандвичи, сок, десерт и плод. Всичко е на линия"
"Както обикновенно" усмихна ми се тя и се зае със закуската си "Нами, ти какви часове имаш сега?"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 7:45 am

"Сега имам химия а после трябва да ходя на Готварство и сладкарство" усмихнах се на Мики.
Мики и Алекс си бяха лика прилика но някак съумявах да ги различа... може би защото Мики бе малко по-кротка от двете...
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 7:48 am

"Супер!" възкликнах весело а Мики поясни "И ние имаме два часа сега, после обаче сме свободни."
"Искаш ли да отидеме заедно?" попитах Нами и погалих Сора,
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 7:51 am

"Съгласна" усмихнах се аз.
Сора се поумилва още малко на Алекс и бързо грабна десерта й XD
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 7:54 am

"ХЕЙ!!!!" викнах и погнах Сора докато Нами и Мики се заливаха от смях "Върни си ми десерта!!!"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 8:00 am

"Спокойно тя и моя го открадна!" викнах подир Алекс а после се обърнах към Мики "Яж бързо, че и твоя ще го вземе" XD
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 8:04 am

След 5 минутно гонене се бях отказала да тичам след Сора. "Бърза е да му се невиди!" оплаках се на Нами
"Няма начин да хванеш една вълчица като нея просто така" усмихна ми се Мики и даде десерта си доброволо на Сора
"Защо й го даваш!?" възроптах се аз "Да го бе дала на мен!"
"Нека яде щом иска" засмя се Мики "Пък и нещо не ми се яде сладко."
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 8:06 am

Сора набързо излапа сладкото, облиза Мики по лицето и дойде при мен. "Трябва да тръгваме!" напомних на момичетата и се изправих като метнах чантата си на рамо
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 8:11 am

Набързо стигнахме до кабинета по химия и трите се настанихме на единя от чиновете.
Зад нас бяха насядали 3 момчета. Двама от които бяха като мен и Мики.... близнаци.
"Тия са сладки." подшушнах на момичетата до мен.
Сестра ми се изчерви леко но кимна в съгласие.
Всички се настанихме на чина пред момчетата. Аз и Мики седнахме от двете страни на Нами и извадихме нещата си.
"Чудя се само тоя с тях кой е?" запитах аз новата ни приятелка.
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 8:20 am

Обърнах гръб на момчетата и седнах на мястото си. Блинаците наистина бяха голями сладури, но другото момче с тях беше дразнител.... готин дразнител но все пак дразнител.
"Дийн" изсъсках
"Какво за мен" чух прекрасния му глас зад мен
"Нищо" отвърнах му ядно без дори да се обръщам
"Така ли?" засмя се той и усетих как дръпва леко кичур от косата ми. Цялата настръхнах.
"Махай се бе нахалник!" подвикнах, но нещо ми стана смешно и се засмях grin
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 8:29 am

"Нами се побърка..." засмях се на сестра ми
"А това момче явно си я харесва" отвърна ми тя и се усмихна "симпатични са и двамата."
"Има красива усмивка" казах аз
"Странното е че много малко неща са в състояние да накарат Дийн да се усмихне" изведнъж се обади единя от близнаците
"А тя го кара да се усмихва с такава лекота" добави другия и си не ухилиха дяволито "А вие кои сте?" попитаха ни те в хор
"Аз съм Алекс а това е Мики" отвърнах а сестра ми само им кимна и се изчерви леко.
"Изглеждате симпатични" засмяха се близнаците.... явно тези бяха от типът, които обичат да объркват хората каго говорят в един глас... ние пък с Мики си имахме друга техника - разменяхме си ролите confident
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 8:37 am

Дийн седеше и ме гледаше малко изумено, но бързо съумя да се окупити и ми се усмихна нежно. А моята тъпа реакция беше с смес от изчервяване hope my fake smile w и хилене grin .... много мило.... сигурно съм изглеждала като пълен идиот. Are you real
Обаче едно се забелязваше - близнаците ни се разбираха много добре...
"Откъде ги извади тия бе" засмях се на Дийн и кимнах към момчетата
"Мога да те попитам същото и за твоите приятелки" отвърна ми той също с усмивка.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 8:42 am

"Ние сме Каору и Хикару" представиха ни се момчетата
"Алекс и Мики" отвърнах им простичко аз
"Тишина моля? Тишина!" подвикна ни учителя и ние бързо замлъкнахме
Беше скучко... поне за мен. Мики си караше кефа обаче... тя си пада по такива предмети. За мен химията, физиката и другите разказвателни предмети не представляват особен интерес. Справям се с тях, но другите предмети са ми много по-лесни.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 20 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: