Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
cheiva
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
АвторСъобщение
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 8:32 am

"Обожавам голями пухкави животни, Акаи-чан може и да е пухкав, но неможех да го стиснеш като ти се иска. Надявам се Сора да ме хареса и нея да използвам от време на време за възглавничка" казах и се метнах на леглото ми а сокола кацна ба корема ми
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 8:36 am

"Като гледам Акаи май ще използва теб за възглавничка а не обратното" засмях се аз
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 8:39 am

"Хахаа май си е така" станах и тръгнах кум вратата. "Аки стой тук, отивам до съседите...трябва ми бормашина"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 8:42 am

"Не мисля че точно те ще имат бормашина" засмях се аз "Но след като така и така ше ходиш до съседите прати мн поздрави на Дийн!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeПон Мар 02, 2009 1:48 pm

"Боже тъпо ми е!" измрънках аз докато почесвах Сора зад ушител "Как може да няма нищо за вършене!!!!"
На масата бяха оставени три бланки и аз взехедна от тях
Какви предмети бихте искали да изучавате? хмм....
Взех една химикалка и написах името си отгоре попълвайки и от кой курс съм
ЧТакааа... какво ми се учи..."
Набързо сложих отметки на предпочитаните от мен предмети и ето какво се получи:
1. Езици - английски, японски, руски, немски. ( Основно ниво)
2. Математика (основно ниво)
3. Физика (начинаещи)
4. Астрология ( основно ниво)
5. Астрономия (начинаещи)
6. Философия ( начинаещи)
7. История (основно ниво)
8. География (основно ниво)
8. Изобразително изкуство (основно ниво)
9. Физическо възпитание - тай-чи, танци, бой с мечове ( начинаещи)
10. Биология - животновъдство и градинарство ( основно ниво)
11. Готварство ( основно ниво)

"Мисля да е само това" усмихнах се аз и показах списъка на Сора а тя искимтя и се гушна в мен ЧДа, да знам че ще е малко натоварено, но ще се справя" ухилих й се аз
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 12:19 pm

След като Нами ми донесе плодовете и сока аз ги сложих в една хладилна чанта и се зачетох в любимата си книга за дракони и магии Warcraft. Толкова се бях унесла в четенето че не съм чула кога Маи е дошла и е излезнала. По едно време раздвижване на Нами ми направи впечатление беше взела някакъв лист от масата и го попълваше. Оставих книгата и си взех един извадих любимата си химикалка по поръчка инкрустирана с руни и започнах да попълвам листа с учебните ми часове.
1. Езици
- английски (Основно ниво)
- японски (Основно ниво)
- руски (Напреднали) обичах руския защото майка ми и баща ми са били в русия, пък и уча бързо.
- древни езици. ( начинаещи) много се интересувам от древните езици, затова наистина изявавам желание да ги уча по задълбочено ето защо начинаещ
2. Математика (основно ниво) бях скарана с математиката но ми е нужна затова я уча както обикновенно
3. Физика (основно) обичам я особенно задачите
4. Астрология ( основно ниво)
5. Астрономия (основно ниво) все пак е част от физиката
6. Философия ( начинаещи) тук съм като дървен философ следвам своя си шантава логика
7. История (основно ниво) обичам въпреки че ме мързи да я уча
8. География (основно ниво)
8. Изобразително изкуство (основно ниво) мои драсканици много често учителите ми пишеха тройки защото рисувах по моему
9. Физическо възпитание
- тай-чи (начинаещи) въпреки че нервите ми едва ли ще издържат но да се пробваме
- танци (латино основно ниво) обичам танците въпреки че не мисля че са ми в кръвта
- бой с мечове (с два меча или по скоро ками искам да се науча да боравя със ками "Се" начинаещи)
- тае бо (интензивни кардио тенировки)
10. Биология
- животновъдство (основно)
- градинарство ( основно ниво)
11. Готварство ( основно ниво) само да внимавам да не отровя някой
12. Музика (основно) обожавам музиката, въпреки че на хората около мен им писва нон стоп да пея но за мен е като разтоварване и убиване на времето.

след почти всяко нещо което отметвах имаше по един тих коментар през смях от мое име. Оставих листа на масата с усмивка и пак се изтегнах на хамака
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 12:22 pm

"И ти ли попълни бланката?" попитах аз "Дано в някои от часовете да сме заедно!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 12:25 pm

"в повечето сме заедно виж имаме доста еднакви точки" казах аз с усмивка
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 12:28 pm

"Готино" ухилих се аз като първия пич "Ама какво ще правиме ако се окаже че в някои от часовете ни се натресът и милите ни съседчета дет ти не можеш да ги траеш?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 12:35 pm

"хмммм ще се наложи преди часа да се бориме за надмощие кой ще влезе в часа защото няма да съм с тях в една стая повече от 15 мин иначе ще се побъркам и ще ги иззбия" казах аз кротко
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 11:06 am

"Мен пък ще ми емного интересно" засмях се аз "Чудя се докога ли ще ни изтърпят?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 11:08 am

"аз се чудя аз докога ще ги издържа..." казах аз и завъртях очи "започва да ми писва от тях"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 11:10 am

Разсмях се "Ние едвам 2 пъти сме ги видяли и на теб вече ти омръзнаха"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 11:13 am

"Е да то по принцип е така но аз виждах Шики много по-често отколкото останалите и наистина нахалства просто ме изкрва извън кожата ми" казах аз преоблякох се с едно потниче "искаш ли да излезем?"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 11:19 am

"Вече съм готова!" скочих от леглото ми и се ухилих "Къде ще ходим?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 11:20 am

"Нз ако искаш ще се порасходиме ти реши само да не сме в стаятаче направо ще исперкам"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 11:24 am

Чразходка в парка? Била ли си там много е красиво!" казах и отворих вратата правейки път на Сора и Ши-чан да излязат
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 11:37 am

"Не съм ходила така че хайде ще се разходим" казах аз с усмивка и излязох пред Нами
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 11:42 am

Сорано вървеше до мен и въртеше радостно опашка. Влязохме в асансйора и си ухилих "Ще ти хареса. Много е красиво, пък и все още има сняг така че може малко да се подабавляваме"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 11:46 am

"Да може" облякох якето което седеше по мен като излято сложих си ръкавиците и се облегнах на стената на асансиора
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 11:51 am

"Задръжте асансьора!"
Отместих поглед от Ши-чан и видях Дийн да върви забързано към нас.
"Забрави да кажеш вълшебната думичка!" изсмях му се аз и натиснах копчето оставяйки вратите да му се затворят под носа
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 11:53 am

"Хахахах уби ме направо защо ли той искаше да се качи в нашия асансиор като другия до нас беше свободен?" закисках се аз и сръгах съзаклятнически Нами
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 11:57 am

Ухилих се "Не ме интересува, той забрави вълшебната думичка!" засмях се "толко ли е трудно ка кажеш Абра-кадабра!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 12:01 pm

"Ъммммм ъннн ааааа не беше ли моля?" казах доста несигурно *sweetdrop*
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 12:05 pm

Засмях се още повече "И така става"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 11 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 11 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: