Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
tincheto
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Next
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:24 am

Влязох и огледах близначките "Изглеждате чудесно" усмихнах им се аз "Явно не съм аз единствената, която е решила, че трябва да изглежда прилежно"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:24 am

"Мдам" усмихнах се аз
"И ти изглеждаш много добре, Нами" каза Мики и се наметна и тя с мантията си.
Загърнах се и аз с мойта мантия и последвах момичетата навън към заветната зала.
"Радвам се че дятката се е върнал. Даскалото нямаше да е същото без него"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:25 am

"Дядката е пич - няма начин да се даде лесно. А и честно казано не ми се мисли какво би се случило с Академията ако той ни зачезне."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:25 am

"Съгласна съм" каза Мики "Нами какво става с другите? Още ли не са се явили?"
"Да бе верно! Къде са се затрили останалите? И момчетата никви ги няма" обадих се и аз
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:25 am

"Лиош и Кирара още ги няма, но предполагам, че всички ще се събереме в залата навреме. Докато за момчетата нямам никакви сведения. Последния път като се чух с Дийн беше когато той ми съобщи за директора - след това ни вест, ни кост."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:26 am

"Да се оправят не са малки" казах аз и изведнъж се умълчах тъпо...
"...Абе момичета..." спрях се по коридора по който вървяхме и погледнах към Нами и Мики "Знаете ли къде е залата?"
"Не" сви рамене Мики
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:26 am

"Опа" казах аз и избухнах в смях "Много сме зле. Дайте да видиме в картата"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:27 am

"Имаш карта?" попитахме едновременно със сестра ми
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:27 am

"Ъъъъ... мда?"
Изгледах ги глуповато
"Всички получихме по една карта на Академията като се записахме, а аз сега съм намислила да платя, за да ми я разширят и да ми показва не само територията на Академията, но и да дава подробна карта на всички градове и села в тази страна.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:27 am

"Ох, вярно бе... ама аз не я ползвам и...."
"Да, Нострадамус разучи цялата Академия и принципно го ползваме него като пътеводител, но сега е много изморен и ми е жал да го карам да ни показва пътя" каза Мики
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:28 am

"Нямате грижи аз винаги си нося картата" казах аз и зарових в чантичката си.
Извадих една малка стъклена сфера с големината на орех. С няколко кратки думи я активирах и й казах къде искам да отида и както обикновено бледосинята холограма на Драконовата Академия изникна в ръцете ми.
"Ето я и Залата на Сребърните и Златните" казах аз като посочих една мини зала с блестяща точка в нея "А това тук сме ние. Значи два етажа по-надолу в другия край на сградата..... Имаме време искате ли да не мъчиме пазителите ни и да отидеме пеша? Надявам се че сте с удобни обувки"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:28 am

Със сестра ми гледахме картата и след като чухме предложението на Нами кимнахме утвърдително с глава. Нямаше да е лошо да повървим малко въпреки че доста време бяхме прекарали на крак докато дойде вестта за директора.
И въпреки всичко тръгнахме по пътя.
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:29 am

Тая проклета зала се оказа доста по-далеч отколкото мислехме. Беше много лошо да забравиш колко голяма беше Академията. Та в нея можеха да живеят дракони! Как можеше човек да забрави, че е предназначена за това огромни същества да се разхождат свободно из нея...
"Знаете ли какво" засмях се аз като добавих лека сериозна нотка в гласа си "Мисля да накарам някой от даскалите да ме научи да се магипортирам."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:29 am

"Не беше ли Телепортирам?" попитах аз
"И двата термина се ползват" отвърна ми Мики "Добра идея е."
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:31 am

"Нали" продължих да се смея и аз "Тъкмо няма да тормозя пазителите си да ме разкарват насам натам, а ще си пътешествам сама."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:31 am

"Чувала съм, че за да се телепортираш някъде първо трябва да си била на това място, за да можеш добре да си го представиш" каза Мики с интелектуалния си тон
"Че за какво ти е да си го представяш? Просто казваш къде искаш да отидеш и готово. Не е ли така?" попитах аз
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:31 am

"И да и не. Задължително е да си представиш мястото където искаш да отидеш и колкото по-добре си го представиш, толкова по-сигурен може да си, че ще отидеш на точното място. А да кажеш къде искаш да отидеш просто улеснява до определена степен нещата." заявих аз "Ако искам да се магипортирам, или телепортирам, както искаш го наречи, ще трябва хубаво да пообиколя Академията и да изуча кое къде е и как изглежда. Другото е че ще е хубаво да мога да се телепортирам и на други места освен в сградата."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:32 am

"Това ще е доста обикаляне. Ама след като знаеш какво се иска, защо не си се пробвала вече? Ти и без това се справяш много добре с това да учиш сама магиите без никой да ти ги показва" казах аз
"Защото не е толкова лесно" каза Мики
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:32 am

"Мики е права - хич не е лесно. И е много опасно сам да се пробваш. Има неща, които могат да се научат от книгите има и неща, за които е по-добре да потърсиш помощ. Аз не се притеснявам да помоля за помощ, ако ми се налага. Другото е, че ако аз се науча как става лесно мога и на вас да покажа." усмихнах се аз
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:33 am

"Какви опасности се крият?" попитах аз
"Ама ти хич не слушаш в часовете, нали" скара ми се Мики "Веднъж споменахме за магипортирането в уроците по `Вълшепства и Магии`."
"Еми съжалявам, че някак предпочитам повече боравенето с меч отколкото с магии" отядох се аз
"И аз предпочитам меча, но понякога магиите са полезни!" скара ми се Мики
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:34 am

"Момичета моля ви се не се карайте. Но Мики е права, Алекс. Може и да искаш да станеш член на Рицарите, но представи си, примерно, така и така говориме за магипортиране, та представи си, че се биеш с противник и виждаш как той замахва с оръжието си към теб и нямаш възможност да парираш удара. Много ще е ефективно да се магипортираш за части от секундата зад него и да му нанесеш смъртоносен удар преди той дори и да се е усетил какво става." казах аз "Да не говорим колко лесно е да объркаш противника си за местонахождението си ако постоянно се магипортираш на различни места около него и то с космическа скорост. Много лесно ще е да поваляш така противниците си. И това е само с помощта на магипортирането. Има много магии с чиято помощ можеш да повалиш всеки противник...Е, почти всеки, изключваме онези, които са по-силни от теб и знаят повече трикове"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:34 am

"Искам да науча телепортирането" каявих аз вече решила
"Нами, по-често трябва да говориш с нея." засмя се Мики "Аз, независимо какво правя не мога да я накарам да прояви интерес към каквато и да е учебна дейност, а ти за отрицателно време я накара да иска да се учи"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:35 am

"Това мойто е талант" засмях се аз "Друго нещо, което изглежда ще е полезно за вас е да започнете да се водите по една проста логика, по която се водя и аз"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:36 am


"Каква?" попитахме едновременно с Мики
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:36 am

"Всички правила са създадени, за да бъдат нарушени." цитирах аз вдигайки показалец "Както и това, че трябва добре да научите правилата, за да знаете как да ги нарушавате, без да ви изкарат виновни за това. Така много лесно успях да тренирам сливането въпреки, че второкурсничките ни бяха забранили да се разсейваме с каквото и да е."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 27 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 27 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Next
 Similar topics
-
» Драконовата Академия
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: