Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
tincheto
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
АвторСъобщение
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 12:43 pm

Седях на едно място и се оглеждах,мястото бе огромно.Как се очакваше да намеря другите в тази лудница?!Турсех ги още откакто Лиош ме бе повикал,но от тях ни вест ни кост.Изведнъж от някъде се чуха крясъци'това ако не са те главата си режа'помислих си аз и тръгнах в посоката на шуми..и не сгреших.''здравейте приятели,търсих ви къде ли не''поздравих с усмивка.Бях отделила 5 мин и се бях пооправила малко,но когато видях другите ми се прииска да се върна обратно.
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 12:44 pm

"Ще съм много щастлива ако съобщят че прекратяваме дежурствата и се връщаме към нормалното си ежедневие" отвърнах аз малко разсеяно.
Стори ми се че мернах Хикару и Каору, но бе малко невъзможно да съм напълно сигурна
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 12:45 pm

"Аюми!" възкликнах аз и станах да я гушна "Как си и теб от векове не съм те виждала! Сядай бързо при нас докато още има място!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 12:46 pm

"А аз не изглеждам ли добре?!" скръстих ръца нацупено шеговито. В крайна сметка облеклото ми беше стегнато елегантно и изчистено.
"Е аз нямах нищо с което да се изфукам затова облякох това" отговорих по повод следващия коментар
"Е предполагам има разпознаващ механизъм който ще сигнализира когато всички са тук иначе не знам как ще стане" когато казах това Аюми се приближи и аз и махнах
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 12:47 pm

Не изчаках втора покана.'Тааа какво правим,наистина не сме се виждали отдавна,боже имам нужда от рапускане''оплакахе се
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 12:48 pm

"Разгеле сбра се народа" засмях се аз след като огледах всичките си приятелки "Наистина сякаш от векове не сме се събирали"
"Една почивка би ни се отразила добре" съгласи се Мики на идеята на Ши-чан
"Почивка?" наострих уши аз
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 12:49 pm

"Вместо просто почивка в която да си губиме времето искате ли да отидеме на лов за пазители?" засмях се аз "Така поне ще имаме уважително извинение защо не посещаваме лекции при условие че не сме още във ваканция"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 12:51 pm

(изчакайте малко че си изтрих поста без да искам)
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 12:52 pm

"Ууууу" ухилих се аз "Нямам нищо против"
"Може... въпреки, че предпочитам да присъствам на лекциите"



Хикару и Каору

"Кво става бе пииич" ухилихме се с брат ми "От кога не сме се засичали!"
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 12:54 pm

"Аз съм напълно съгласна с лова..." казах но си помислих че не е много умно да съм на едно място с Шики след станалото.

Шики видя Хикару и Каору и реши че щом не намира момичетата ще събере момчетата

"Хикару! Каору! Елате насам"
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 12:56 pm

(написах изчакайте но все пак)

"Е сега се засякохме. Дайте да намерим момичетата преди да са започнали със съобщението и дългото говорене. Съгласни?" каза Шики на двамата
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 12:57 pm

(( браво тед Драконовата Академия - Page 29 98645 ))

"Еми Мики ако искаш може да си останеш, а Алекс да дойде с нас"



Дийн

Видях момчетата в едната част на залата и момичетата на известно разстояние от тях. Зачудих се защо ли не бяха заедно. Може и да не са се видяли реших аз.
Запътих се към момчетата и им помахах за здрасти "Момичетата са наблизо" казах им аз "Ако искате може да отидеме при тях въпреки че има много народ и малко трудно ще стигнеме до местонахождението им"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 12:57 pm

Загледах се в момчетата и присветна нещо''хей,някой да е виждал Айдоу не съм го виждала откакто отидохме на мисията,вярно чухме се но това не се брой''усмихнах се мило''а колкото до лова предпочитам да остана на лекциите имам нужда от наспиване''
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 12:59 pm

Хикару и Каору

"Айде" кимнахме с брат ми


Мики и Алекс

"Може" съгласи се Мики с Нами "Така ще мога и после да ви дам поне част от лекциите"
"Как така само част?" очудих се аз "Няма ли да присъстваш на всичките?"
"Ще присъствам ама имаме някои предмети, които ни се различават" каза Мики
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 1:01 pm

"Аз не съм го виждала, но нека попитаме останалите момчета виждам че си проправят път към нас. Само че нека сами дойдат. Аз няма да стана от тук че някой ще ни завземе местата" захилих се

Шики се огледа в посоката в която гледаше Дийн и моментално се занасочва натам
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 1:03 pm

"Ок. Значи аз и Алекс отиваме на лов, както и Ши-чан, а Мики и Аюми остават" обобщих аз "А за Айдоу нз, не съм го мяркала и аз. Всъщност не съм виждала никое от момчетата"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 1:05 pm

"Момичетааа!"
Чух познати гласове и веднага с Мики се обърнахме да видиме как нашите близнаци си проправяха път към нас
"Говорим за вълкът а той в кошарата" усмихна се Мики
"По-скоро вълците" засмях се аз "Я виж че са се събрали всичките"
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 1:06 pm

""АААААААААА!" възмутих се "Защо ме набутваш при останалите *без да се обиждате*И АЗ ИСКАМ ЛОВ!!!" при това половината зала едва не ме чу... затова продължих по тихо
"Аз няма да седя на лекции!"
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 1:08 pm

Тъкмо да се зачудя дали е време да се притеснявам,когато чух шум зад мен.Обърнах се рязно но индивидът беше по-бърз и ме хвана през кръста и ме завъртя,веднага познах кой бе това''пусни ме долу идиот такъв''казах с шеговит тон.''Оу това си била ти..помислих те за някой друг''каза момчето и се засмя.Усмивката му угасна бързо заради удара който получи''идиот''направих се на сърдита аз и се обърнах към другите''е май вече сме всички''


Последната промяна е направена от tincheto на Вто Юли 12, 2011 1:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 1:12 pm

Шики се приближи и ме погледна с надежда, а аз просто се завъртях към Нами

"Нами от къде ще започнем този път лова?"
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 1:16 pm

Осъзнах че не съм разбрала добре Нами и се извиних преди да задам въпроса си (това за лова дето не разбрах)
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 1:18 pm

Засмях се на Аюми и Айдоу и се обърнах към Дийн "Ще ходиме на лов за пазители - идваш нали?"
"Смея ли да те остава сама" отвърна ми той свивайки рамене "Още на първата секунда ще се забъркаш в някоя каша както миналия път"
"Не е вярноооо!" оплаках се аз и се нацупих, а Дийн ме целуна по челото за извинение от което усмивката ми така разцъфна на лицето ми че още малко то щеше да падне
Обърнах се бързо към Ши-чан и се ухилих еми дай да видиме какво ще ни кажат и по възможност най-бързо се изнасяме"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 1:21 pm

"Съгласна съм аз мисля да оти-..." както бях тръгнала да предлагам, когато

ШИКИ

Шики ме прекъсна най-безцеремонно и предложи:
"Какво ще кажете да отидем покрай Кристалните езера, там може да има нещо..."
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 1:22 pm

Известната четворка близнаци се бяхме събрали вече и аз се бях настанила удобно в прегръдките на Хикару "Отиваме с тях на лова нали?" попитах го въпреки че знаех вече отговора
"Аха" кимна ми той и ме целуна
"А аз оставам да правя компания на Мики" ухили се Каору
"Без да правиш номера без мен!" предупреди го Хикару
"Няма брат ми"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 1:25 pm

"Кристалните езера?" попитах аз "Не съм ги чувала досега
"Далечко са" отвърна Дийн "Но може и да има хубави пазители там"
"Добре тогава"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 29 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 29 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
 Similar topics
-
» Драконовата Академия
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: