Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ANIMANIA - българското списание за аниме

Go down 
+4
†Kira†
the_demonic_vixen_spirit
Angel_dice
cheiva
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Bloody^Iti

Bloody^Iti


Брой мнения : 46
Join date : 14.08.2009
Age : 31

ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ANIMANIA - българското списание за аниме   ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 29, 2009 2:47 pm

Много яко списание!Заради него се навих по скоро да гледам Коуд Гиас и въобще не съм разочарована(и как да съм стана ми едно от люмите?! nqhaha ...ниахахахах....Lelouch... dreamy ) нямам търпение да излезе и следващия брой!тая игра дет я почнаха е интересна аа нещо не мога да позная никоя от подсказките you seem to be serio имам някакви предположения за някои ама нещо не ми се връзват sweetdrop
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ANIMANIA - българското списание за аниме   ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 30, 2009 5:06 am

Абя някои от картите мисля че съм ги познала... макар и да се съмнявам. Повечето ми звучаха много познато и можех да назова героите, но може и да се бъркам. Аз на Анимония имам само първия брой. В момента нямам достатъчно парични субсидий та да си взимам и двете и реших да си взимам само мангата... тя и без това е по-яка Иска Особено Виракана dreamy
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ANIMANIA - българското списание за аниме   ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 7:23 am

Ооооооо хора! Анимания вече е с 64стр. и има фенфикшъни вечее... Много се радвам че го направиха така. Ако слагат повечко странички ще е мега яко. grin Ако почнат и Шогун да го правят по-дебел ще е хипер яко. Да се надяваме, че някога ще ми се изпълнят мечтите x3
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ANIMANIA - българското списание за аниме   ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 11:01 am

Ъм... ама то новия брой излязал ли е? Има ли карти вътре? Може ли да ми го дадеш на заем да го прочета? ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 905428
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ANIMANIA - българското списание за аниме   ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 1:44 pm

мммм НЕ nqhaha аз не разрешавам x3
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ANIMANIA - българското списание за аниме   ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 17, 2009 12:47 am

ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 756429 ......
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЗАЩОООООООООООООООООООООООООООО!!! аз ще плачкам ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136 ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 842136
Хайде де како Ивеее дай ми да го прочетаааааааааааа моля теееееееееееееееееееее ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 908521
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ANIMANIA - българското списание за аниме   ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 17, 2009 2:50 am

Тя не може да решава вместо МЕН!!! confident Обаче Яна, ще ти го дам, когато то прочета((т.е. след 2дни някъде)), защото този път вътре има УЖАСНО МНОГО ГОТИНИ неща. Сигурно ще те подразня, като поспойля малко, но аз НАЙ-ИСКРЕНО ГО ЖЕЛАЯ! nqhaha
Има ревю на Kuroshitsuji((клик тук за картинка)); във Отаку Културата са написали доста за Анивънчър 2009 и има куп снимки на косплеите((следващата година не искам да ги пропусна, защото ще се изям от яд Are you real )); пуснали са ревю на мангата 07-Ghost((която доста ми привлече окото, заради любовта на двете момчета sweetdrop ))(клик за картинка, ей тези сладура са момчета, за които говорех hope my fake smile w ); фенфикшъна((сигурно много ще те хване яд, че ще почакаш 2 дни, за да го прочетеш... shoked )) е писан по Ouran High School Host Club((и е много готин)); имаме една ОГРОМНА статия от 5 листа за Cowboy Bebop((клик за картинка)), която ще се хареса доста от всички; има едно ново филмче на Pixar; имаме една книга и 2 игри; плакатите са 2: единият на Kuroshitsuji, а другият на Cowboy Bebop.
Мисля да спра да спра със спойлерите ТУК, че сигурно вече ти се иска да ме убиеш и списанието да е в ръцете ти XD XD XD
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Sponsored content





ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ANIMANIA - българското списание за аниме   ANIMANIA - българското списание за аниме - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ANIMANIA - българското списание за аниме
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Аниме Дрешки
» Каква е аниме целувката ти?
» Едни от най-незабравимите моменти от цялото аниме...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Аниме и Манга-
Идете на: