Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
cheiva
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АвторСъобщение
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:30 am

''Стига де''почвах да се изнервям''Защо аз да почивам щом всички сте се скупчили тук.Е нека да ви информирам АЗ НЕ УМИРАМ за това се успокоите и престанете да ме бутате към леглото''сега вече наистина бях пощръкляла .Не знаех нищо освен че искам да знам как е Айдоу и те не ми помагаха така
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:31 am

"Не целия, помогнах при потушаването на остатъците от магичния пожар а също и при докарването на Шики в отделението много е зле а докаторът не ми казва нищо..." последните думи бяха изпълнени с угризения, тъга и загриженост
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:31 am

"Тъкмо ще чуят и Нами и Ши-чан" казах и почнах да разправям като Мики усърдно кимаше на всяко мое изречение "Нали Кайто бе ранил Дийн и Нами го отведе при лекаря след като го спасихме и Шики дойде? Еми след това Шики се би с Кайто и изглеждаше така сякаш го е победил до момента в който Кайто се измъкна от хватката на Шики и избяга, но като скачаше през прозореца ни метна една бомба, която избухна и ни размята наоколо из залата...."
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:32 am

Обърнах се към Ши ''Хей..изпусна купона''засмях се иронично
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:33 am

"Много описателно казах с ирония! Не е било бомба а магическа топка и тъй като Шики още е държал Кайто под известен контрол тя не е убила никого а само е избухнала"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:34 am

"Лелееее, май че и аз съм изпуснала най-интересното.. преди не съм присъствала на взрив... е, поне не и причинен от мен... нали ме знаете колко съм добра по химия Драконовата Академия - Page 39 635844 "
Май че опитите ми да пооправя настроението да другите не бяха особено успешни.... нищо чудно доста бяхме преживяли...
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:36 am

"Абе както и да го погледнем звучи злобно..." казах и скръстих ръце "Магия или не това нещо гръмна едва ли не в лицата ни"
"Да" съгласи се и сестра ми "Беше опасно, каквото и да е било"
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:36 am

"Е да ''засмях се ''ако взрива беше причинен от теб сега да сме мъртви''това вече беше весело.Макар че аа все още се притеснявах
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:37 am

Седнах на едно от леглата защото започна да ми прилошава "Вълненията ми идват малко в повече нз вие как сте при положение чче при вас са доста повече..." казах уморено и се загледах в дланите си изподраскани от местенето на дървените лавици за догасяване на пожара
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:39 am

"Ами... честно казано иска ми се да науча как се прави това нещо... ще ми се да взривя задника на Кайто... Кой е навит да му пуснеме една бомбичка в панталоните?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:40 am

Нямаше какво да кажа за това вдигнах ръка и като се огледах всички останали правеха същото
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:41 am

"О много е лесно Ши-чан " засмях се аз "Просто се радваме че сме живи и ни избива на ирония"
"често срещано явление при алекс когато обърка нещо" засмя се и Мики
"Споко споко важното е, както каза Нами, че сме живи и полу-здрави. А и Нами, много ми харесва тая твоя идейка" Драконовата Академия - Page 39 605354
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:42 am

"Е че как! Това е най-гениалният план на всички времена!" Драконовата Академия - Page 39 202915
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:42 am

След приблизително още 5 мин се появи доктор Морган
"Е момичета да проверим състоянието ви!" каза и започна да прехвърля и закача картона на всяка до леглата
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:44 am

"ААА не!" възроптах се и седнах на леглото си "Никви доктори не ща да ме преглеждат! Не виждате ли че съм жива и здрава като вол!"
"Простете докторе" заизвинява се Мики "Но сестра ми не обича да има нищо общо с лекари и болници и всичко от този род"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:46 am

"Като изключим че малко ми се спи и ръката ми я чувствам малко изтръпнала съм си много добре Д-ре!" възкликнах и си седнах на леглото "... Всъщност не съм добре... гладна съм."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:48 am

"Спокойно момиче само ще видя как са синините от удара нищо повече друго е че трябва да прегледам по обстойно вашите герои!" приближи се до Мики "Не затваряй очи" извади нещо наподобяващо фенерче и се накани да проверява зениците и прокара няколко пъти светлинката срещу очите и "Сега следи пръстта ми" след като се увяери че е добре се приближи към сестра и но по колебливо
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:54 am

Изгледдах го доктора малко намръщено, но го оставих да си свърши работата на мира "Шефе, а какво става с момчетата? Как са те?"
"И кога ще се събудят Хикару и Каору?" попита Мики
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:55 am

Докторът се приближи към мен но аз вече бях свикнала с болници и не ми правеше впечатление вместо това попитах''Какво за нашите гетои как са те''
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 11:58 am

"Аха аха" закимах и аз като скокнах припкаво при доктора а след като ме провери го попитах "За доброто дете има ли близалка или каквото и да е лакомство?" Драконовата Академия - Page 39 290258
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:03 pm

"Верно бе, пич! Има ли лакомства?" засмях се и аз и се метнах към доктора за да пребъркам джобовете му
"Горкият доктор" въздъхна Мики
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:05 pm

Отбегна Мики която се засили към него после само се усмихна на забележката на Нами "Виж сега..." потърси из джобовете "Хммм тук май няма а може би тук!" посегна и зарови леко пръсти в косата на Нами извади една голяма близалка и и я подаде "А тук имало!" каза с удивен глас и се отдалечи като отвори кароните на момчетата
"Та отностно вашите герои. Доста са зле... някои де не смятам да увъртам. Да започнем по ред..." и се загледа в картоните


Последната промяна е направена от mistik_mage на Съб Сеп 26, 2009 12:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:05 pm

Седях отстрани и се отчайвах.Държаха се като мали деца.Не съзнаваха ли колко е сериозна ситуацията ,за да мислът за лакомства
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:09 pm

Ухилих се радостно на близалката и на доктора и захапах ракомството... ако не започнех да дъвча нещо щях зда откача и да почна да късам хартишки. Трябваше да върша нещо, ръцете ми трепереха от нерви а и забелязвах че и другите са така, но само Алекс се държеше така сякаш й нямаше нищо, но и на нея й личеше че е притеснена под вънината маска на идиотче.
Когато доктора почна да говори за момчетата наострих уши и зачаках стиснала дръжката на близалката до бяло.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:11 pm

В крайна сметка и аз изкопчих две близалки и подадох едната на Мики, която нервно стискаше завивките.
"Дано само мочетата да се оправят, ще направя всичко само и само да се оправят!" казах на доктора и го погледнах нервно и в очакване
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 39 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 39 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: