Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 You're beatiful[K drama]

Go down 
АвторСъобщение
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

You're beatiful[K drama] Empty
ПисанеЗаглавие: You're beatiful[K drama]   You're beatiful[K drama] Icon_minitimeВто Апр 20, 2010 2:33 am

Както предполагам рабрахте от заглавието драмата НЕ е, подчертавам НЕ е японска, а корейска (янче, ако решиш, премести темата на друго място).

You're beatiful[K drama] A-N-JELL-album-anjell-9283637-500-500

Заглавие: 미남이시네요 / Minami Shineyo
Още срещана като: He's Beautiful / You're Handsome
Жанр: Романс, Комедия
Епизоди: 16


Участници:

A.N.JELL:

* Jang Geun Suk като Hwang Tae Kyung
* Kang Soo Han като малкия Tae Kyung
* Park Shin Hye като Go Mi Nam (мъж) / Go Mi Nyu (жена)
* Lee Hong Ki като Kang On Yu / Jeremy
* Jung Yong Hwa като Kang Shin Woo

Други:

* UEE като Yoo He Yi
* Bae Geu Rin като Sa Yu Ri (президент на Фен клуба)
* Kim In Kwon като Ma Hoon Yi (мениджърът на Ми Нам)
* Jang Won Young като господин Kim (фотограф, член на Nara Daily News)
* Choi Ran като Choi Mi Ja (лелята на Ми Нам и Ми Ню)
* Kim Sung Ryung като Mo Hwa Ran
* Jung Chan като Президент Ahn
* Choi Soo Eun като Wang Kko Di
* Tae Hwang като служител
* Kim Ho Chang като танцьора
* Yoo Seung Ho (cameo, ep9)

Историята накратко:

Го Ми Ню е само на крачка от това да стане монахиня. Живота и е спокоен до колкото е възможно /защото е леко непохватна.../, един ден oбаче луд човек я преследва по улицата. Оказва се, че лудият, всъшност е мениджъра на близнакът й Го Ми Нам. Брат й трябва да подпише договор със супер известната група A.N.Jell, но точно в последния момент получава нараняване и трябва спешно да отиде в Америка за операция...
След много увещания от страна на мениджъра, тя се съгласява да се дегизира като брат си, докато той не се възстанови и може да се върне в групата. Единствените две причини, които я карат да го направи, е че не иска да проваля шанса на брат си за известност, а и защото смята че така могат да открият своята майка...
Веселбата започва веднага след подписването нa договора... nqhaha

---------


Тъй като е прекалено трудно да се намерят торенти, ви предлагам да го гледате онлайн. Може да видите линковете за сваляне, които са дадени ТУК, но не всичките работят както трябва. От ТУК може да си ги намерите с английски субтитри, не съм сигурна само дали всичките клипове ги има... Има ги и във вбокс7 -----> ТУК с английски субтитри и ТУК с български субтитри.

Лично мнение:
Още не съм изгледала всичките епизоди, но още от първите 20мин. се влюбих в сериала!! Препоръчвам ви го, защото е наистина невероятен. Толкова много се смях на някои моменти, на други пък ми беше много тъжно, а момчетата са просто ВЪРХОВНИ! Имат наистина страхотни гласове, които не мога да си ги избия от главата. mehh ...но работата е, че и не искам... psihopaaat
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

You're beatiful[K drama] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: You're beatiful[K drama]   You're beatiful[K drama] Icon_minitimeСря Апр 21, 2010 3:06 am

Ъхъъ... малко допълнение, за да добиете представа... sweetdrop

Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
 
You're beatiful[K drama]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Повечко информация за... :: Япония - преди и сега :: Японска драма-
Идете на: