Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 За антифеновете на Саске

Go down 
+3
vilche-chan
the_demonic_vixen_spirit
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Bloody^Iti

Bloody^Iti


Брой мнения : 46
Join date : 14.08.2009
Age : 31

За антифеновете на Саске - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За антифеновете на Саске   За антифеновете на Саске - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 14, 2009 3:47 pm

предлагам да им помогнем и да им доставим главата му в чувалче lol
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

За антифеновете на Саске - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За антифеновете на Саске   За антифеновете на Саске - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 15, 2009 5:42 am

аз съм за! nqhaha
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

За антифеновете на Саске - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За антифеновете на Саске   За антифеновете на Саске - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 17, 2009 12:49 pm

Леле хора избеснях!!!! За антифеновете на Саске - Page 3 669731 За антифеновете на Саске - Page 3 669731 За антифеновете на Саске - Page 3 669731

Саске в мангата една не умре и аз толкова се кефех че му сритват така хубаво задника ама Гаара много сериозно ме предаде!! Спаси го! Не мога да повярвам че го спаси!!!! За антифеновете на Саске - Page 3 498835 Направо... лелееееееееееееее
Ни трябваше да го спасява!! Трябваше да го остави да си умре на спокойствие па ако можеше и да помогне да го утепат аз поне гова бих направила.... лелеее тоя Саске така ме дразнииииииииииииииииииииииииии За антифеновете на Саске - Page 3 669731 За антифеновете на Саске - Page 3 886688 За антифеновете на Саске - Page 3 886688 За антифеновете на Саске - Page 3 886688
Трябва да умре бавно и мъчително - много мъчително!!!
1. Уби Дейдара!
2. Уби Итачи!
3. Опита се да убие Наруто!
4. Иска да унищожи Коноха!
5. .... абе има още мн причини
направо ми се иска аз да го утепам мн съм се озлобила срещу Саске особено сега след като го направиха на аниме как убива Дийдара и особено при мисълта че може и до края на годината да го дадът как убива и Итачи За антифеновете на Саске - Page 3 886688
Мразя го, мразя го, мразя го!!!!!!
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

За антифеновете на Саске - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За антифеновете на Саске   За антифеновете на Саске - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 01, 2010 12:01 pm

Леле добре че са ми Гаара и Орочимару За антифеновете на Саске - Page 3 851721

Spoiler:

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

За антифеновете на Саске - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За антифеновете на Саске   За антифеновете на Саске - Page 3 Icon_minitimeВто Фев 09, 2010 10:05 am

Готини картинки Ян-чан... идеята определено ми харесва.
Абе някой от тук чете ли мангата на Naruto? Ако ли да то тогава имам един въпрос - само аз ли се кефя, че я утепаха Карин или има и други празнуващи?
Лелеее, това честно казано не го очаквах от Саске - да убие толкова хладнокръвно някой от съотборниците си... И тъкмо си мислех, че е станал малко по-свестен след последния филм на Naruto Shippuuden... Честно казано съм доста изненадана от тази постъпка на Саске....
Но то егати с тия пусти японци всичко можеш да очакваш.... Давам примери:
1. Не очаквах, че Наруто е астматик, но явно съм грешала и човека просто си е имал известен проблем със здравето.
2. Кой би предположил, че ще направят Какаши Хокаге. Това си е направо удар под кръста, особено за Гай и Наруто.
Горкичкият Гай-сенсей, как би могъл да се съревновава с новото Хокаге ако и той самият не се изкачи на тази позиция, което, нека си го признаем, ще му е малко трудно.... май вече игрите на "камък, ножица, хартия" няма да му вършат работа...
А пък за Нару-чан изобщо да не говорим. Всичките му мечти бяха разбити на пърченца и захвърлени в лицето му. Сакура (дано ни оттърат и от тая скоро време) само му играе номера, съотборникът му ( а мен ако питате и любовник) Саске иска да избие всичко живо и се взима доста насериозно, безчувственият Сай изведнъж се разчувства адски много... Хината и тя му се обясни по едно време в любов.... ( Абе ко стана с Хината бе? Аз така и не разбрах ко стана м/у тях двамата). Абе общо взето на нашия любимец много му се сбра....
Но да, доста неща не са ми особено ясни... да не говорим, че по едно време до толкова бяха разводнили мангата, че по едно време вече ми мязаше на сапунена опира... Тоя Кишимото ако продължава така просто ще си изгуби половината фенове...
Но ста вече съм плямпала, че изписах цял ферман За антифеновете на Саске - Page 3 635844
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

За антифеновете на Саске - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За антифеновете на Саске   За антифеновете на Саске - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 10, 2010 6:39 am

За доста неща съм съгласна с теб... Това ми дойде като гръм от ясно небе дет го направи Саске, но въпреки всичко не си мисля, че ще се оттървеме толкова лесно от Карин....
Саске обаче наистина ме изненада, мислех че поне към съотборниците си се отнася добре а той почна да ги избива... са само тая надежда Сайгетсу да тръгне да търси отмъщение задето Саске уби неговата любима и дано наща рибка успее да убие Учиха... честно казано не очаквах Данзо и той да се окаже Учиха, но както казах преди- те никнат като гъбки. Нищо чудно да сеокаже че Учиха не са били избити а просто са се изпокрили..... За антифеновете на Саске - Page 3 368421
Като казах рибк и се сетих за Кисаме За антифеновете на Саске - Page 3 621783 Много злобно го ликвидираха него... а като се сетя за Кисаме и се сещам къф шут би той са меча си в мангата... бате мен ме заболя пък за онова чудо нз За антифеновете на Саске - Page 3 98645
Нару-чан напоследък много ме разочарова - не само че се изкара ебати астматика ами и само седи и говори - батка щях да го убия като отиде да си поприказва с Пейн след като той изби половината народ в Коноха и я вдлъбна... аз нямаше да искам да говоря... въпреки че завършека бе хубав - нещо нетипично за японците.
Имам съмнения дали накрая няма да се намери някой който да убие Наруто и да направят Саске Хокаге.... Бога ми ако това стане отивам в Япония, ше го намеря Кишимото и лично ще го ликвидирам.
Но е доста малко вероятно. Или поне се надявам....
Така.... аз обаче се чудя ко стана с още няколко души не само с Хината - Шикамару и Куренай съвсем ми избягаха особено втората. Куренай досега да бе родила 10 пъти. А Шика с тоя счупен крак.. абе не зарасна ли вече бе, да му се не види!
И дааа.... наистина някои неща са като че ли изгубени в тъмни гори.... За антифеновете на Саске - Page 3 711816
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

За антифеновете на Саске - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За антифеновете на Саске   За антифеновете на Саске - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 10, 2010 5:10 am

За антифеновете на Саске - Page 3 20864_458629723573_625788573_6279861_7944527_n
сладурче За антифеновете на Саске - Page 3 98645 За антифеновете на Саске - Page 3 98645 За антифеновете на Саске - Page 3 98645
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За антифеновете на Саске - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За антифеновете на Саске   За антифеновете на Саске - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За антифеновете на Саске
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Аниме и Манга :: ~Наруто~-
Идете на: