Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
tincheto
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 10:41 am

"аз друго съм намислила - ще смешам друидството и магията като цяло с бойните изкуства. Е, разбира се магията ще е в по-голями количества защото повече ми върви, но все пак ще създам мой собствен стил на бой!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 10:42 am

"Това ще е интересно да се види" усмихна се сестра ми
"Значи наща група ще се състои от лечител, маг и двама рицари... ами Аюми? Впрочем тя къде е?"
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 10:43 am

"Имах възможност да говоря с д-р Морган той е пацифист предпочита да се грижи за хората. Не сте прави да учите само за бойци защото вижте Кайто той има широки познания и във боя и във магиите ако имате такъв опонент нямате шанс само с бойни умения" казах и поклатих глава
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 10:45 am

"Нямам си никва идея. Тя нали казваше че ще ходи да види Айдоу. Сигурно е още там." казах и изпих на един дъх сока си "Тези проклети влюбени птички! Да са ни живи и здрави! Наздраве за нас и момчетата!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 10:46 am

"Нека се обичат..." изчервих се силно като си спомних случката преди малко тръснах глава и казах "Кампай!"
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 10:46 am

"Наздраве!" вдигнах чаша и отпих "Не виж са, магията ни не е много силна, но ние ще имаме предимства защото винати сме заедно пък и ако трябва магия винаги можеме да разчитаме на пазителите и драконите.... впрочем нямаше ли да се ходи на `Лов`?"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 10:48 am

"Лелеее Ши-чан много се изчервяваш нещо" засмях се "А относно `Ловът` ми честно казано не знам... може и да го отложат с няколко дни заради случилото се... надали ще пуснат учениците си навън след като Кайто може да е навсякъде."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 10:49 am

"Звучи логично" съгласихме се с Мики
"Но все пак ми се искаше да отида...."
"И на мен" прибави Мики
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 10:50 am

пропуснах забележката "Да сега ще е най удобно за лов, но Мики, Алекс не вярвам всяка минута да сте заедно всяка си има своите задължения и все някога се случва да се разделите за час-два"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 10:51 am

"Всички искаме да отидеме ама няма как... освен да се измъкнеме незабелязано а това ми се струва малко трудно....Какво мислиш Ши-чан дали можеме да се измъкнеме потайно тумба ученици" засмях се аз
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 10:52 am

((аз отивам да закарам баба ми у тях след 5-10 мин се връщам))
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 10:53 am

"Случва се но много рядко. Научили сме се да действаме като един организъм - мислим еднакво, движиме се еднакво, биеме се еднакво...."
"Но все пак си имаме разликите, Алекс" засмя се Мики "Ти си много по-уверена от мен."
"Ти пък си по-умна от мен така че сме квит"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:00 am

(( оки))

"Всеки си има плюсовете и минусите" казах и махнах небрежно с ръка "Важното е обаче да вярваме в себе си и всичко ще бъде наред"
Тъкмо казвах това и четири златисти гълаба влетяха в закусвалнята. Всички отново замлъкнаха и насочиха погледите си към тях - това бяха пощаджийте на директора....
Кълъбите обкръжиха цялата зала и кацнаха пред всяка една от нас. В момента в който малките им крачета докоснаха масат от тях се чу едно тихо ПУФ и на тяхно място се появиха четири идентични писма с червен печат на тях.
Разгърнах писмото през мен и зачетох краткото съобщение изписано с много красив почерк.
След закуска веднага в директорския кабинет!
Кратко, ясно и точно....
"Таааа Алекс, нали искаше да се обясняваш на директора... ето ти го шанса."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:03 am

"Край! Лошо ми е! причернява ми пред очите!" започнах аз като покрих очите си с длан
"Извинявай Алекс ама никаква те няма в драмата...." усмихна се кисело сестра ми
"Тогава хора яжте много бавно!" наредих "По трохичка на час!"
"И това няма да помогне" отвърна ми Мики
"И защо не?"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:05 am

"Защото все някога ще ти свърши храната и да искаш и да не искаш." отвърнах и прибрах писмото в джоба на училищната ми роба "Явно в крайна сметка ще трябва да се обясняваме на директора... какво сме правили, какво сме казали, къде в изречението сме слагали запетайката."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:07 am

"Ама аз имам навика да пропускам запетаите..." оплаках се и прибрах двете писма в чантата ми "Тоя стар дърдорко! Как може да ми причинява това! Тъкмо бях решила че ще мога да си почина!"
"Алекс, не можеш да наричаш директора `стар дърдорко`!" писна Мики
"Че защо не? Всички му викат така!"
"Защото е непочтенно!" продължи да ми се кара тя
"Да, да, добре" предадох се аз
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:11 am

"Стар дърдорко или не, нямаме друг избор освен да слушаме и изпълняваме. Тъй че дайте да приключваме по-бързо с закуската и да се качваме горе че ще има да ни баят що сме се забавили" измрънках и отхапах значително парче от плодовия пай.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:22 am

"Уффф" промърморих но се наведох послушно над закуската си и я изапах на няколко хапки "Всичко това е пълна глупост" казах и допих сока си
"Стига си се оплаквала а дай да ходиме и да приключваме по-бързо" Мики стана от масата и си взе чантата "Колкото по-бързо приключиме с това, толкова по-бързо то ще ни се махне от главите."
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:22 am

"Да съгласна съм!" доизядох сандвича си "В името на чорапите на Мерлин тоя сок е с изтекъл срок на годност" видях това преди да отпия и го бутнах настра "Пфу ще се оплача на директора"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:25 am

"Имаш чудесна възможност и без това сда трябва да се качиме при него4 измръкнах и станах слагайки чанта на гръб "За вас не знам, но аз няма да се качвам до горе пеша! На третия етаж ще издъхна! Сора излизай!"
Вълчицата ми излезе от гривната ми и аз се метнах на гърбът й "Извинявай че те викам само за това миличка, но обещавам че щом приключиме с директора отиваме навън на разходка"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:27 am

Аз също последвах примера на Нами и извиках Серенити като първо я почесах зад ушите "Хайде миличка!"
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:28 am

"Ааа не, пеша до горе през живота си няма да мога да се кача!"
Сато след секунди също бе навън и с Мики се качихме на гърбът й
"Идеята за разходка наистина ми харесва" засмя се вълчицата
"Имаш я" отвърнах й
"Заедно с няколко лакумства" засмя се Мики
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:30 am

"Хич, хич, ама ХИЧ не искам да ми баят..." казах когато Сора се запъти нагоре към директорския кабинет "абе хора... ами ако кажат, че `ловът` се отлага за неопределен период от време?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:31 am

"Който стигне последен първи влиза при директора!" извиках Серенити разпери големите си крила и полетя извън закусвалнята и право нагоре през пространството образувано посредата на витите стълби
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:32 am

"Кажат ли го това ще видиш верно как тумба ученици се измъкват незабелязано посреднощ!" засмях се ядно "И никой няма да може да ни спре, нали?"
Зяпнах след Ши-чан "Ий спри бе!! Така не е честно!!!!"
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 3 от 30Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Драконовата Академия
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: