Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кой герой си от Loveless

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Кой герой си от Loveless Empty
ПисанеЗаглавие: Кой герой си от Loveless   Кой герой си от Loveless Icon_minitimeСря Юли 15, 2009 11:28 am

the test...

Такам... кое геройче сте вий?

Кой герой си от Loveless 1706_Yuiko
Оказах Юйко-чан. deprest Защо най-омразнаният ми герой от цялото аниме трябваше да ми се падне? mehh Предпочитам да бях Яйой-сан... Съмнителен you seem to be serio
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Кой герой си от Loveless Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой си от Loveless   Кой герой си от Loveless Icon_minitimeСря Юли 15, 2009 1:28 pm

Кой герой си от Loveless 1706_Ritsuka


Знаех си знаех си знаех сииииииииииииииииииииииии!!!!!!! in love in love in love in love in love in love in love in love in love като изключим твърдението за любовта вярвам в нея и донякъде теста е правилен
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Кой герой си от Loveless Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой си от Loveless   Кой герой си от Loveless Icon_minitimeСря Юли 15, 2009 2:07 pm

Кой герой си от Loveless 1706_Yuiko ето ме и меееен... честно казано мисля че е доста точно това което казват grin
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кой герой си от Loveless Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой си от Loveless   Кой герой си от Loveless Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой герой си от Loveless
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Странични герой
» Loveless~~

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Анкети-
Идете на: