Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Зодиякална характеристика

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 6:40 am

Как се определя рожденната зодия на всеки човек? Повечето от нас знаят, че човек, роден между 20 април и 20 май, е Телец, а този, роден между 21 март и 20 април, е Овен, и така нататък. Но как се решава това?
Решава се от положението на Слънцето в този знак. Небесната ивица наречена еклиптика - очевидната орбитална пътека на Слънцето и другите планети от гледна точка на Земята - се разделя на дванайсет части, през които преминава светилото. Тези дванайсет отсека са всъщност зодиякалните знаци, които се определят от съзвездията, намиращи се в тях. Така че, когато Слънцето сякаш се е преместило в този небесен отсек, който съдържа въпросното съзвездие, тогава се смята, че точно това съзвездие е "актуалното". Използваме израза "сякаш се е преместило", защото знаем, че всъщност се движи Земята, а не Слънцето.
Следователно всеки, роден в което и да е кътче от Земята на 30 април, е зодия Телец, защото по това време Слънцето е изглеждало като преместило се в небесният отсек с това съзвездие.

Слънчевите знаци

Слънцето символизира волята, егото, личностната идентичност, жизнеността, амбицията, творческата сила, властта, ранга и положението в обществото - с една дума, то е онова, което определя личността. В следващите редове ще разгледаме основните характеристики на дванайсетте слънчеви знака на зодияка.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 7:20 am

ОВЕН: 21 март - 20 април. Управляваща планета - Марс

Овните притежават силно чувство за личностна значимост. Мисълта да живеят в сянка ни най-малко не ги привлича. Те обичат да налагат своята воля - качество, което може да бъде както положително, така и отрицателно. Положително е, когато бъде впрегнато в борба срещу неправдата, а отрицателно - когато вродената им липса на тактичност става причина за огромно неудобство. Овните често са настроени против обществото като цяло и са крайно нетърпеливи. Законът за един Овен е самият той. Представителите на тази зодия обикновенно не обръщат внимание на света около тях и действат съобразно собствените си чувства и убеждения - често без да се съобразяват с нуждите и чувствата на другите. Те си създават свои собствени стандарти за поведение. От друга страна могат да бъдат и големи идеалисти. Обикновено преливат от неизчерпаема енергия, която на работното място се превръща в източник както на опора, така и на негодувание от страна на околните, тъй като вършат двойно повече работа от останалите. Колегите им се чувстват стабилни около тях, ала началниците се възприемат като застрашени от естествено вродените им водачески способности и съзидателната енергия, която излъчват Овните. Хората от тази зодия често са големи ентусиясти. Те са динамични и действени. Голяма част от тази енергия се дължи на тяхната управляваща планета Марс - богът на войната.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeПон Фев 23, 2009 6:58 am

ТЕЛЕЦ: 21 април - 21 май. Управляваща планета - Венера.

Телците са упорити и лоялни. В партньорите си търсят същите тези качества, затова обикновенно привличат слои себеподобни. Представителите на тази зодия обичат своя дом и трудно могат да бъдат принудени да го напуснат. Ценят изключително много семейните връзки и страхотно обичат да бъдат заедно с всички свои близки. Могат да проявят огромна доза инат - това свое качество демонстрират, когато са убедени, че са прави и, въоръжени с това убеждение, те отстояват позициите си, независимо колко сериозно са били предизвикани. Телците са надарени с огромна доза чувствителност. Те обичат да докосват нещата и хората, които обичат, и да бъдат заобиколени с хора и предмети, които предизвикват у тях положителни емоции. За един Телец парите са просто средство за добиване на красиви вещи. На работното си място те се колебаят между упорития труд и мързела. Техни работни места често са или големи и шикозни предприятия, или някаква бедствена зона - рядко е нещо по-умерено. Телците са изключително точни хора, притежават добри управленчески способности, крайно методични са, винаги спазват сроковете и условията по договорите, а наред с това обикновено спестяват много разходи. В техните ръце неясните идеи придобиват реални измерения.

(( за Телците мога да гарантирам че е много точно описанието :joker: Та нали аз самата съм Телец.... много вярно :queen: ))
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 6:30 am

НЕЕЕЕЕ КАДЕ МИ Е ЛЪВЧЕТООООО ейнджъл знаеш че те обичам ама може ли тека да си ме оставила на сухооооо ИСКАМ си моета зодия *цупи се*
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 11:56 am

БЛИЗНАЦИ: 22май - 21 юни. Управляваща пранета - Меркурий.

Близаците често биват обвинявани в двуличие и повърхностност. Хората обикновено срещат редица затруднения докато проумеят как точно да се разбират с един Близнак. И все пак част от качествата им имат и положителна страна - те са приспособими и подвижни. Докато за мнозина промените са нещо застрашително, то за Близнаците това е една освежаваща глътка живот. Близнаците са интелектуалци - надарени са с много ум, който те обикновенно използват в пълна степен. Рядко грешат в преценката си за хората и нещата. Изключително проницателни са и обикновено най-малко на една крачка пред останалите. Притежават силно чувство за справедливост както към себе си, така и спрямо другите. Вродената им приспособимост се отразява и на техния социялен живот - не се плашат да изпробват всякакви стилове и начини на живот. Представителите на тази зодия често са големи авантюристи, което обаче може да им създаде и редица затруднения. Да не говорим пък за възможността да изглеждат накрая като пълни глупаци. Във възгледите си са толерантни и либерални. Имат дълбоко заложена необходимост от партньор, или иначе казано от половинка, "близнак". Създават дълготрайни добри приятелства, макар че често се питат кой всъщност е по-верният от двамата. животът им обикновено преминава в търсене на истинската духовна половинка.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 12:11 pm

РАК: 22 юни - 23 юли. Управляваща планета - Луната.

Раците обичат дома си, обичат да създават този дом. За тях домът е мястото, където те могат да се оттеглят от ежедневието - раят, в който могат да потърсят убежище от всичко навън. Отношението на хората, родени под знака на Рака, към живота извън дома, в това число и към работата, се влияе непрекъснато от атмосферата, преобладаваща в момента под тяхната стряха. Стремят се да избягват потенциялно отрицателни въздействия, както и да предпазват другите от такива. Често представителите на тази зодия биват обвинявани, че проявяват прекалена загриженост, като по този начин не позволяват на другите да се учат от обикновените житейски преживелици. Този техен стремеж произлиза от вроденото им желание да задържат нещата такива, каквито са - Раците трудно се примиряват с промените. Изпадат в мрачни настроения с часове, а понякога и с дни, а околните изпадат в пълно недоумение поради невъзможността да преценят кога ще отшумят въпросните им периоди. В състояние са да проявят бозжалостна амбиция и да създават връзки само заради удобството и изгодата, които веднага прекъсват, щом отмине необходимостта за това. Изключително упорито преследват своите житейски цели, за което биват възнаграждавани с възхищението на околните.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 10:03 am

ЛЪВ: 24 юли - 23 август. Управляваща планета - Слънцето.

Лъвовете са бохемите на зодияка, винаги са в търсене на веселбите и купоните. Те обичат да бягат от реалностите на живота и се наслаждават на истории и социялни връзки обикновено на плоскостта на интересното и забавното. Те са горди личности, притежават вродено достойнство и не се спогаждат лесно с глупаците.Ако имат някакъв страх, то той е да не бъдат унижени публично - човек, който причини подобно унижение на някой Лъв, трябва да е наясно, че си е спечелил враг за цял живот. Театърът е едно от нещата, които най-много ги привличат. Обичат да се фукат всячески, да бъдат център на внимание, любители са на силните емоции и на силните фрази, които често съпътстват поведението им. Отнасят се с огромно уважение, дори обожание, към героите и героините - били те истински или измислени. Същевременно не са много добри теоретици - тежките дебати бързо ги отегчават. Представителите на тази зодия са хора на идеите, които обаче правят всичко възможно да превърнат скоро в действие. По характер са често нетърпеливи и прибързани, в резултат на което вземат необмислени решения и действат неразумно.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 12:11 pm

Dobre de, niama li da ka4i6 i ostanalite zodii??? :?: :?: :?:
Vse pak iskam da si vidia i moite ribki :!: :!: :!:
I ako moje po-skoro da stane!!! :suspect:
PLS!!!
:king: :king: :king:
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 4:01 pm

Аз напълно съм съгласна с vilche-chan
още повече че тя е най-ощетена
Нейната зодийка е последна

А пък и аз искам да си прочета за мойта ~Везни~


:lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeСря Мар 25, 2009 2:48 am

Ох мили мои душички знаете ли как ме мързи да ги напиша... трябва да ги преписвам от една книга и тва отнема доста време... ще се пробвам скоро да ги кача но не обещавал колко скоро ще бъде това скоро ☀
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 10:54 am

Алкохолният зодиак е най-старият. За това свидетелстват множество документи (сметки) от древни научни питейни заведения. Известно е, че небесната сфера се дели на градуси и това открай време е привличало погледите на алкохолозите. Опознавайки своята алкохолна зодия, СЕГАшният човек обиква себе си, а това му помага да се концентрира и, водейки охолен алкохолен живот, да избегне служебния или семеен махмурлук.
Върнете се в началото Go down
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 10:55 am

Зодия РАКИЯ (21.III - 20.IV/).
Разнолики, но и разнодъхави са родените под знака на Ракията. С право българинът отколе вика: "Мириша на ракия,а не на простотия!" Жената от тази зодия понякога я наричат "слаба ракия",но често тя се оказва скоросмъртница или пукница. Мъжът-Ракия е с лют нрав,а за да няма махмурлук, не става от масата. Държавата България е под този знак (виж "Пиянството на един народ"). Зодия Ракия винаги удря и неукия, и професора, където трябва: първия в краката, втория в главата.
Върнете се в началото Go down
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 10:55 am

Зодия ВОДКА (21.IV - 21.V).
Широки души са родените под знака на Водката. Жената-Водка можете да я притежавате физически, но духовно никога. Мъжът-Водка е повече от брат - с него винаги можете да се сортачите за някое мероприятие, било то цяло или половинка... Под този зодиакален знак беше държавата СССР, но я гаврътнаха на екс (и отдавна е екс), та остана само химнът-частушка "Не хочу в забой, а хочу в запой..."! Родените под знака на Водката нямат проблеми в секса, тъй като са еднакво добри както в леглото, така и под него.
Върнете се в началото Go down
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 10:55 am

Зодия ВИНО (22.V - 21.VI).
Родените през първата половина на зодията са Бяло вино, а през втората половина - Червено. Първите ги предпочитат студени, вторите - със стайна температура. Но и двата вида са добре приети, защото - както твърдят древните римляни - в тази зодия е истината.
Словоохотливи са - почнат ли веднъж, спиране няма. И не ревнуват, ако сте използвали за аперитив компанията на някоя друга зодия. В секса обаче могат да ви предложат нещо с остатъчна захар, от което на другия боли глава и се появяват киселини, но това са рисковете на сладкия живот.
Върнете се в началото Go down
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 10:55 am

Зодия РОМ (22.VI - 23.VII).
Здраво стъпили на четири крака върху житейската палуба са родените под знака на Рома. Това са хора, призоваващи към пътешествия. Девизът им е: "Всички пътища водят към Рома!" Петимни са за революции - както социални, така и сексуални - а с умопомрачителните си поразии доставят удоволствие и на околните, и на себе си.
Способни са да убедят всекиго да им даде и последната си стотинка, та да я изпият заедно, като през цялото време пеят и танцуват от радост. Държавата Куба е под този знак, но там ромът вече е с купони.
Върнете се в началото Go down
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 10:56 am

Зодия УИСКИ (24.VII - 23.VIII).
Родените под знака на Уискито са достъпни, но не за всеки. В погледите им почти винаги блестят бучки лед. Жената-Уиски по правило е с повечко лед, което е сигурен признак, че ще ви изпързаля. Не може да й се отрече обаче, че винаги го прави фигурно - с висока оценка както за сложност, така и за артистичност. Мъжът-Уиски не пада по-долу, напротив - винаги е отгоре. Компанията на тази зодия укрепва сърдечния тонус и подобрява мозъчните функции. Държавите Великобритания и САЩ са под знака на уискито, затова са на свръхсветовно дередже.
Върнете се в началото Go down
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 10:56 am

Зодия БРЕНДИ (24.VIII - 23.IХ).
Добри партньори са родените под знака Бренди - непретенциозно интимни, но достатъчно делови. Много често обаче те са интимни в бизнеса, а делови в секса. И все пак е по-добре да им се доверите за валутна операция, отколкото за хирургическа. Жената-Бренди гледа повече на кафе вместо в очите. Мъжът-Бренди пък предпочита да си гледа работата, т.е. да пие без откъсване от производството. Пазете се от неговия неотразим "слънчев удар" - така ще ви замае главата, че ще ви я докара до състояние на изтръпнал крак.
Върнете се в началото Go down
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 10:56 am

Зодия МЕНТА (24. IХ.-23. Х.).
Родените под знака на Ментата са хрисими на вид, с което могат тъй да подлъжат всеки, е да позеленее чак. Жената Мента често намира призванието си в търговията, а мъжът Мента - в политиката. Но ако жената прави така, че печели само тя (пеейки "Душата ми кантар е и все те удрям в него"), то мъжът прави така, че губи цял народ. Напоследък все повече ментарджии се занимават с ментиджмън. В редки случаи обаче могат да решат нечии проблеми - само ако са стомашни (спомнете си поговорката "Мента за корем!").
Върнете се в началото Go down
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 10:56 am

Зодия ДЖИН (24. Х.-22. ХI.).
Привидно затворени, родените под знака Джин винаги са способни да ви изненадат, като се извисят. Духовното е тяхната стихия и те много добре си знаят цената. Истинският Джин не е за всеки - логото му е: Аз съм дух, другите да го духат!
Върнете се в началото Go down
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 10:56 am

Зодия КОНЯК (23. ХI.-21. ХII.).
Родените под знака на Коняка са достолепни и внушават респект. Хич и не правете опити да им сваляте звездите - те държат на своите. Е, жената Коняк не би имала нещо против да свалите самата нея, но обезателно в хотел с мнооо-го звезди. Мъжът Коняк е толкова словоохотлив, че заради сладката приказка би пренебрегнал не само съпружеските си задължения, но и извънсъпружеските си. Под знака на Коняка са Грузия, Армения, Азербайджан - все държави, които напоследък виждат звезди посред бял ден...
Върнете се в началото Go down
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 10:57 am

Зодия МАСТИКА (22. ХII.-20. I.).
Студени външно, но точно с това привличат околните родените под знака Мастика. Тяхното кредо е: "Никаква мистика, всичко е мастика!". Жената Мастика е идеална съпруга, символ на семейния мир - с нея под маслинови сенки замезват с маслинки... Държавата Гърция е под знака на Мастиката, но там на тази зодия й викат Узо. Мъжът Мастика е способен на всичко - особено го привлича зодия Мента за тъй наречения "сексуален облак". В семейството си обаче той няма проблеми - винаги има кой да се погрижи за жена му.
Върнете се в началото Go down
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 10:57 am

Зодия ВЕРМУТ (21. I.-19. II.).
Изключително общителни, родените под знака на Вермута нямат нищо против да ги забъркват в служебни или интимни коктейли. В резултат на последните се явяват много смесени бракове. Всички от тази зодия обичат да ги клатят - вярват, че така коктейлът става по-хубав. Тяхната всеотдайност ги издига в службата, защото те умеят да придават сладост. Единствено не фигурират може би в съставките на коктейл "Молотов", но пък се знае, че самият Молотов е бил роден под знака на Вермута, което се оказва пагубно за Вермахта.
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 11:31 am

Супер аз съм водка XD
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 2:53 pm

Аз пък съм Мента...

blee Mew grin

blee
Върнете се в началото Go down
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitimeСря Апр 01, 2009 12:41 pm

Шопски хороскоп

KОЗИРОГ:
Oнo кoзитe ги изтpeбвaмe цeлoгoдишнo и цeлoкупнo, тa тaя зoдия и викaмe "нaпpaви cи caм". Poгa имa - кoзи нeмa. Poгa имaт и нeкoй дeкa oдaт у кoмaндиpoвкa.

BОДОЛЕЙ:
Kpъчмapcкa зoдия. Ocтaнaлa e oт винoлeй.

PИБА:
Taя зoдия вeкe и викaмe мepлузa.

OВЕН:
Oтpeдeнa зoдия зa вoдaч. Oн Гeлe ce миcли зa тaкoв aмa cи e чиcт oвeн.

TЕЛЕЦ:
Живoтинcкa зoдия. Cлужи зa oбpъщeниe - "тeлe". У пo дeликaтни cлучaи ce изпoлзвa "вoл".

БЛИЗНАЦИ:
Poдeнитe у тaя зoдия ceкa paбoтa я въpшaт пo двa пъти, aмa фaйдa пaк нeмa. Koги ca тpимa нe oкaт им близнaци, a тpимaтa глупaци.

PАК:
И тия ca гoлeмa зoдия. Koги cитe oдaт нaпpeд, oни oдaт нaзaд.

ЛЪВ:
Гoлeм дзвep у дoмa, дeкa нe мoe дa ce тpae. У чуждoзeмcкo му викaт: "Aй лъв ю".

ДЕВА:
E тe тaя тpeбe мнoгo дa я тpaжим oти зoдиятa e кът.

BЕЗНИ:
Tъpгoвcкa зoдия. Mepи ти ъкълo пa ти кpoи кaпa. Чe я paзбepeш кoги ти дaдe cмeткaтa.

CКОРПИОН:
Любoпитнa зoдия - aпe!

CTPEЛEЦ:
Пpeдимнo aвджийcкa зoдия. Koги ce cлучи мъж - цeли ce у ceкaкoв дивeч. Koги ce cлучи aвджийкa - cумa ти epгeни и виcят нa кoлянo, a oнa вeкe cтpeля cлeдиющия c oчи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зодиякална характеристика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодиякална характеристика   Зодиякална характеристика Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зодиякална характеристика
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: За всекиго по нещо-
Идете на: